Emir Temizlik

Eskişehir Emir Temizlik

Alışveriş Merkezi Temizliği

AVM temizliğine açılış saatinden önce başlanır. Önce yüzeyler derinlemesine gerekli makinler eşliğinde temizlenir. Cilalama işlemleri ile hijyenik tertemiz bir mağaza yüzü oluşturulur. Her katta ayrı konumlanan personel görev alanında kendi sorumluluğunu yerine getirmekle yükümlüdür. Görevini vakytinde yerine getiren her personel kontrol panelinde imzasını atarak görevini tamamlar.

Özellikle ortak kullanım alanları olan tuvaletler çok fazla insan giriş çıkışı sebebi ile mikrop yuvası haline gelebilmektedir. Bu noktada personelimiz aşırı kirlenmeye maruz kalmadan tuvaletleri derinlemesine temizlemektedir. Gün içerisinde biten sabunlar ve peçeteler yenilenir. Aynı zamanda dolan çöpler boşaltılır. Tuvalet yüzeyleri ise temizlenirken gerekli uyarı panelleri konularak olası bir kayma sonucu oluşacak kazalar engellenir. AVM içerisinde bulunan asansörlerin camları ile yürüyen merdivenlerin tutma alanları el teması sebebi ile hastalık bulaştırma konusunda hassas noktalardır.

Yemek katlarında özellikle yemek yenilen masaların temizliğine ve yemek artıklarının çöpe aktarılmasına dikkat edilmektedir. Yerler yapılan yemeklere etki etmeyecek kokusuz yüzey temizleyicileri ile temizlenmelidir.

Yüksek sesle çalışan yüzey temizleme makineleri ise gece AVM kapandıktan sonra işleme alınmaktadır.
Bahsedilen bütün çalışmaları büyük bir ustalık ve profesyonellik ile yerine getiren şirketimiz ile görüşmeden kararınızı vermemelisiniz.