Emir Temizlik

Eskişehir Emir Temizlik

Ofis Temizliği

Emir Temizlik Eskişehir 'de siz değerli müşterilerine ofis temizlik hizmeti vermektedir. Eşyalı ve eşyasız olarak ofisinizin temizliğini rahatlıkla Emir Temizliğe emanet edebilirsiniz.İsteğinize göre yapılan ofis temizliğinde fiber temizlik hijyene ve ofisinizde gözle görülmeyen mite'lar için özellikle eğitilmiş personel kadrosuyla buharlı temizlik hizmetiyle ofisinizin köşelerinde ulaşamadığınız noktalara ulaşarak mite'ları yok eder.
Ofis Temizliğinde ofisinizin büyüklüğüne göre personel gönderimi yapılmaktadır,malzemeli yada malzemesiz olarak temizlik hizmeti alabilmektesiniz.
Detaylı ofis temizliği için firmamız malzemeleri yanında olacak şekilde en az 2-3 kişilik ekip göndermektedir.Çelik Parlatıcı, Parke Temizleyici, Derz Parlatıcı, Cam Temizleyici, Yağ Sökücü, Genel Temizlik Maddesi, Yüzey Temizleyici, Kireç Sökücü, Banyo-lavabo Temizleyici, Krem Temizleyici olmak üzere 10 farklı kimyasal kullanılmaktadır.

Emir Temizlik Şirketi olarak asıl uzmanlık alanımız olan ofis temizlik hizmetlerinde talebinize uygun olarak esnek çözümler üretiyoruz. Akşam temizlikleri, haftalık temizlikler veya tek seferlik detaylı ofis temizliği hizmetlerinde bölümlenmiş çalışma sistemimizle bu alanda en büyük eksiklikleri kapatarak çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

Tek Seferlik Detaylı Ofis Temizlik Hizmeti İhtiyacımız olan bütün malzeme (vakum makinası, kimyasallar, merdiven, buhar mk. vs) firmamız tarafından sağlanmaktadır. Cam, çerçeve, masa sandalye, mutfak ve lavabo – tuvaletlerin temizliği ve hijyeni sağlanmaktadır.Ofisin büyüklüğüne göre fiyat verilmektedir.

Haftalık/Aylık Periyodik Ofis Temizliği
Genellikle haftada bir yapılan ve 2-4 saat süren temizlik işlemlerinde rutin toz alma işlemleri yapılmaktadır.
Yapılan anlaşmaya göre ilk temizlik fiyat farkı olmaksızın ekiple detaylı şekilde yapılmaktadır.
Çöp boşaltılması ve bulaşıkların yıkanması talepleriniz de sözleşmeye göre yerine getirilmektedir.

Her Akşam Periyodik Ofis Temizliği Ofiste yapılacak işlere göre fiyat verilmektedir.
Ofisin büyüklüğüne göre belli sayıda yarı-zamanlı çalışan temizlik elemanımız gelir.
Genellikle saat 9:30-18:00 arası temizlik yapılır.
Temizlik malzemeleri firmamızdan olacak şekilde anlaşma yaparız.